«Управління соціального захисту звертається до відповідних органів і ми також наголошуємо на тому, щоб держава відшкодовувала пільги і субсидії вчасно», - С. Бабак Романа Куць

Станом на сьогодні держава заборгувала місту 15,8 млн гривень відшкодувань за пільги і субсидії, через що місто не змогло у повному обсязі оплатити послуги перевізникам за вивезення сміття. Зараз ЛКП не заплатило перевізникам 5,3 млн гривень - це залишкова заборгованість, яку потрібно було сплатити до 1 лютого 2018 року.


«Заборгованість перед перевізниками за вивезення відходів становить 5,3 млн гривень, оскільки держава боргує нам за пільги і субсидії 15,8 млн гривень. Коли держава платить своєчасно, то боргів нема, якщо держава затримує виплату коштів, то борги виникають.

Відшкодування за пільги і субсидії держава виділяє на рахунки управління соціального захисту, які ведуть перелік осіб, що мають право на пільги і субсидії. Після цього управління соцзахисту вже розподіляє ці кошти за призначенням. Тобто нам 15,8 млн гривень не прийшло. Через це у нас борги не тільки за сміття, а й квартплату, а це дохід ЛКП, зарплата робітників, ведення поточних ремонтів.

Управління соціального захисту звертається до відповідних органів і ми також наголошуємо на тому, щоб держава відшкодовувала пільги і субсидії вчасно. Потрібно виконувати свої функції, адже міста і без цього мають свої щоденні проблеми», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Лютого, 2018 Субота
23 Лютого, 2018 П'ятниця
більше новин