«В мікрорайоні Рясне проводиться каналізування вулиці Брюховицької і прилеглих до цієї вулиці будинків», - Н. Банах Марія Демчина

Як повідомила голова Шевченківської РА Надія Банах, районна адміністрація зараз приділяє особливу увагу мікрорайону Рясне. Зараз каналізують вулиці Брюховицьку і Ряснянську та будинки приватного сектору, а також проводитимуть ремонт і облагороджуватимуть дороги і тротуари в мікрорайоні.


«Районна адміністрація зараз приділяє особливу увагу цьому мікрорайону. Для окремих будинків ми виставили на площадку ProZorro виконання необхідних ремонтних робіт по благоустрою доріг і тротуарів у цьому мікрорайоні. І в наступному році також будемо планувати продовження таких робіт.

На сьогодні в цьому мікрорайоні проводиться каналізування вулиці Брюховицької і прилеглих до неї будинків вулиці Ряснянської і будинків з приватного сектору. Це теж є досить складна і об’ємна робота. Сподіваємося, що до кінця року ці роботи будуть завершені, і окремі вулички з приватним сектором будуть каналізовані, що дасть можливість мешканцям користуватися централізованим водопостачанням і водовідведенням», - розповіла голова Шевченківської РА Надія Банах.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин