В середу відбудеться розгляд апеляційної скарги на постанову суду про скасування порядку розміщення вивісок у Львові Марія Демчина

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», 11 жовтня в Апеляційному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги у справі про визнання протиправним і скасування рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові».


Так, в червні 2017 року Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №1025 від 11.11.2016 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові». Цей порядок був затверджений в кінці 2016 року.  

«Порядок розміщення малих архітектурних форм визначав загальні вимоги до вивісок: їх розміри, матеріали, колір, стилістику, техніку безпеки, освітлення тощо, встановлював чіткий і прозорий механізм їх розміщення на фасадах будівель і процедуру їх демонтування. Це надавало можливість впорядкувати розміщення вивісок, не допускало перенасичення фасадів будівель міста конструкціями, сприяло збереженню автентичності пам’яток архітектури та історичного середовища загалом», - кажуть в КП «Адміністративно-технічне управління».  

Зазначимо, що з кінця березня працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління», з понад 100 вивісок зі словом «алкоголь»,  демонтували 71 вивіску, та 6 рекламних конструкцій алкоголю за 38 адресами у Львові.

Найпопулярніші новини сьогодні

13 Грудня, 2017 Середа
12 Грудня, 2017 Вівторок
більше новин