«Важливо мати партнерство зі Львовом і зараз ми сконцентровані на проведенні Днів Нижньої Сілезії у вашому місті», - Тадеуш Самборський Романа Куць

Міський голова Львова фіналізував перемовини з Членом Ради Нижньосілезького Воєводства Тадеушем Самборським, під час яких обговорили проведення у Львові 15-17 вересня Днів Нижньої Сілезії. 


«Для нас дуже важливо мати партнерські стосунки з Польщею, адже людям потрібно мати всюди тих, хто зможе їх підтримати і допомогти. Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб між нашими країнами була співпраця», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Я часто буваю у вашому місті. Це дуже важливо мати партнерство зі Львовом і зараз ми сконцентровані на проведенні Днів Нижньої Сілезії тут. Минулого року ви нам дуже допомогли в організації культурних заходів, розраховуємо цьогоріч на вашу підтримку знову.

Під час цьогорічних Днів Нижньої Сілезії плануємо презентувати регіональні продукти на стенді, виступи колективів, а також концерти та виставки пов’язані з культурою та традиціями нашого воєводства.

Я переконаний, що наступні Дні Нижньої Сілезії дозволять мешканцям та гостям міста познайомитися з багатою культурою та традиціями Нижньосілезького Воєводства – регіону історично пов’язаного з Львівською областю та містом Львів», - зазначив Член Ради Нижньосілезького Воєводства Тадеуш Самборський.

Нагадаємо, упродовж 15-18 вересня 2016 року у Львові тривали Дні Нижньої Сілезії. У межах заходів на площі Ринок тривали семінари з виготовлення паперу, глиняних виробів, гравіювання на нижньосілезькому склі. Для гостей заходу виступав ізерський гурт «Богданки і Вроцлавяни», працювала фотовиставка Барбари Гурняк під назвою «Костели Спокою в Нижній Сілезії» у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка та відбувся симфонічний концерт у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка з музикою Людомира Ружицького.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин