«Важливо, щоб була чітка сепарація, які відходи у які контейнери викидати», - мер Львова Христина Процак

У Львові на контейнерних майданчиках почали розміщати наліпки з поясненням щодо роздільного сортування сміття. Сьогодні роботи ведуть у Сихівському та Шевченківському районах на майданчиках ЛКП «Львівспецкомунтранс». Далі такі наліпки будуть розміщені на усіх майданчиках. Також для мешканців підготували спеціальні буклети. Міський голова Львова Андрій Садовий запросив усіх мешканців максимально долучатись до сортування сміття і роздільної утилізації. 


«Важливо, щоб була чітка сепарація, які відходи у які контейнери треба викидати. Пластик – це одна можливість вивезення, скло – інша. На мою думку, в першу чергу треба звертати увагу на органіку, яка дає неприємний запах. А папір можна переробляти. Цей процес буде тривати довго. Бо в нас в Україні нема можливості карати людей за порушення правил по сортуванню, як це є у багатьох країнах світу. Це процес великої просвітницької компанії, великого роз’яснення усіх тих процесів. Це буде тривати довго, але повинно усіма бути підтримано. У мене в офісі вже стоять три контейнери – папір, ПЕТ, скло. Думаю, такі самі контейнери будуть стояти у всіх офісах у Львові», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні відповідні наліпки почали розміщати на контейнерних майданчиках Сихівського та Шевченківського районів.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин