«Вчора при зустрічі з Прем’єр-міністром України я піднімав три питання, які є актуальними для міста Львова», - А. Садовий Романа Куць

Міський голова Львова Андрій Садовий вчора обговорив з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом три важливі питання – щодо вивезення і утилізації ТПВ у Львові, щодо голландської компанії СТР та відшкодування місту пільг та субсидій. Про це сьогодні розповів Андрій Садовий під час спілкування з журналістами.


«Вчора при робочій зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом я піднімав три питання, які є актуальними для міста Львова станом на сьогодні. Перше, звичайно, це питання вивозу твердих побутових відходів. Я подав інформацію стосовно ситуації, яка є на сьогоднішній день. На превеликий жаль, Меморандум, під час підписання якого був присутній Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, не виконується у повному об’ємі. Ситуація надзвичайно складна, Прем’єр-міністр зі свого боку пообіцяв вжити всіх необхідних заходів, щоб цей Меморандум виконувався всіма сторонами.

Друге питання, яке я піднімав, стосувалося індустріального парку «CTP», тому що незрозуміла позиція, яка є з боку Генеральної прокуратури, що вилучає документи. Тобто Президент і Прем’єр-міністр говорять інвесторам приїжджати в Україну та інвестувати кошти, але іншою рукою створюють проблеми.

Третє питання, звичайно, стосувалося пільг та субсидій. Адже на сьогоднішній день близько 600 млн. гривень держава винна місту. Це, в першу чергу, відображається на роботі наших «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго», тому що газовики вимагають плату за газ, а держава свою частину не компенсує. Отож, мені пообіцяли, що до кінця червня питання буде врегульоване», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Також міський голова Львова прокоментував питання журналістів щодо припису місту до 12 червня забезпечити вивезення сміття з переповнених майданчиків, який було оприлюднено Управлінням Держпроспоживслужби в м. Львові.

«Припис очистити місто від сміття до 12 червня потрібно скеровувати в ЛОР та ЛОДА, тому що вони також учасники підписання Меморандуму. На жаль, з об’єму 570 тонн, які анонсовані Меморандумом, ми на сьогоднішній день вивозимо лише 80 тонн. Ніхто не дає ніякої можливості вивозити інший об’єм сміття. Місто не має власного полігону, ми не маємо можливості вивозити ТПВ, адже живемо у блокаді вже рік часу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин