«Велику частину сміття вивезено не на полігони, а на перевантажувальну станцію на вулиці Північній в межах міста», - мер Львова Христина Процак

Мер Львова Андрій Садовий прокоментував вчорашнє рішення сесії Львівської обласної ради щодо передачі функцій з вивезення та утилізації ТПВ державній адміністрації.


«По ситуації зі сміттям. У четвер обласна рада своїм рішенням затвердила передачу функцій з вивезення та утилізації ТПВ державній адміністрації та погодилась прийняти від нас кошти у розмірі 600 мільйонів гривень протягом двох років. Таким чином ми повністю виконали умову ультиматуму щодо зняття блокади з міста. Хочу зазначити, що процес очищення майданчиків у місті за невеликими винятками практично завершився. Щоправда, велику частину сміття вивезено не на полігони, як обіцяв пан губернатор, а на перевантажувальну станцію на вулиці Північній в межах міста.

На завершення - я хочу вкотре подякувати львів’янам за розуміння і вибачитись перед тими, хто найбільше відчув наслідки сміттєвої облоги. Тиском і шантажем нас змусили до певних поступок та відкупу. Не знаю, що ще ця влада придумає для упокорення Львова в майбутньому. Наша прямота не всім подобається. Однак, знаю одне - львів’яни законослухняні і поважають державу, але в принципах не здаються», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин