«Ви найбільше місто вільних людей і якщо встоїть Львів, то встоїть Україна», - Р. Семенуха Христина Процак

Сьогодні, 25 червня, під час громадського віче у Львові на площі Ринок народні депутати, львів’яни, представники ринків, громадських організацій підтримали позицію міського голови щодо штучної сміттєвої блокади міста Львова. 


Народний депутат України Роман Семенуха наголосив на важливості вміти львів’янам самоорганізовуватися.

«Я сьогодні маю велику честь, представляючи громаду міста Харкова, бути з вами і підтримувати вас. Львів’яни завжди для нас були взірцем, прикладом.  Ви не є просто західна брама держави чи культурне серце України, адже ви завжди для нас були серцем опору, волі, гідності і боротьби за Українську незалежність. Наприкінці 80-х років ваше місто одним з найперших підняло синьо-жовтий прапор, найпершим привезло людей до Києва, коли це було потрібно, у 2004 році, ви найперші зорганізувалися у 2013-2014-х роках. Я маю честь передати від харків’ян слова подяки. Коли у Харкові сталася страшна трагедія з постачанням води у 1995 році, то львів’яни були одними з найперших, хто допоміг нашому місту. Ми це пам’ятаємо і я хочу сьогодні бути з вами.

У 1933 році люди потайки говорили, що НКВДисти стріляли в галичан, які через Збруч нам хотіли передати хліб. Скажіть, чим відрізняються сьогодні ті люди, які є в Адміністрації Президента, що організували цей терор найбільшого у світі україномовного міста? Я хочу сказати львів’янам, як харків’янин, щоб ви робили все те, що ви завжди вміли – самоорганізовуватися і чинити опір. Ви найбільше місто вільних людей і якщо встоїть Львів, то встоїть Україна!», - зазначив народний депутат України Роман Семенуха.

відео Андрій Андрух 

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин