Від понеділка перехрестя вул. Личаківська – вул. Мечникова буде відкрито для проїзду транспорту Романа Куць

Від понеділка, 18 вересня, буде відкрито перехрестя вул. Личаківська – вул. Мечникова для проїзду транспорту. Відтак, трамвай № 7 відновить рух за звичним маршрутом: по вул. Шевченка – вул. Городоцькій – вул. Підвальній – вул. Личаківській – вул. Мечникова – вул. Погулянка – вул. Вахнянина. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник міського голови Львова з житлово-комунального господарства Сергій Бабак.


«Перехрестя вул. Мечникова – вул. Личаківська з понеділка буде відкрито для транспорту. Сьогодні, з п’ятниці на суботу вночі, ми будемо проганяти трамвай, щоб перевірити чи працює колія, трамвайні мережі. Хочемо звернутися до мешканців прилеглих вулиць, бо вони привикли за цей час паркувати машини, тому просимо все прибрати, бо ми їх забиратимемо евакуатором з муніципальною вартою, щоб забезпечити рух.

Тобто ми проганяєм трамвай за вихідні, якщо побачимо якісь недоліки, то їх усунемо. З понеділка маршрут трамвая № 7 буде відновлено. Я вважаю, що це дуже розгрузить вулицю Личаківську, вулицю Мечникова, адже піде громадський транспорт і трамвай», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин