Від сьогодні, 8 вересня, буде обмежено рух транспортних засобів на вул. І. Франка, на проміжку від вул. Зеленої до вул. Костомарова Ганна Пищула

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 8 вересня, з 22.00 год і до 05.00 год. 11 вересня буде обмережено рух транспортних засобів на вул. І. Франка на проміжку від вул. Зеленої до вул. Костомарова. На цьому відрізку відбуватимуться ремонтні роботи із заміни колії.


Нагадаємо, як повідомляли у ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку із заміною частини трамвайної колії на вул. І. Франка, від сьогодні, 8 вересня, з 22.00 год. і до 11 вересня буде припинено рух трамваїв № 1, 3, 4, 5, 7. Трамваї № 8 та 2 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Трамвай № 8 курсуватиме до зупинки «Академія мистецтв». Трамвай № 2 курсуватиме за маршрутом: вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Вернадського, і в зворотному напрямку: вул. Вернадського – вул. І. Франка – вул. Дорошенка – вул. Коновальця.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин