Від сьогодні буде перекрито рух транспортних засобів на перехресті вул. Тернопільська - П.Мирного – Угорська – С.Литвиненка Ганна Пищула

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, завтра, 12 грудня, з 09.00 год і до 18.00 год 16 грудня 2017 року буде перекрито для руху транспорту перехрестя вул. Тернопільська - П.Мирного – Угорська – С.Литвиненка.


У зв’язку з проведенням робіт з улаштування дорожнього покриття на перехресті вул. Тернопільська - П.Мирного – Угорська – С.Литвиненка, завтра, 12 грудня, з 09.00 год і до 18.00 год 16 грудня 2017 року буде перекрито для руху транспорту це перехрестя.

Роботи виконує «Львівська дорожня служба».

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, громадський транспорт здійснюватиме об’їзд перехрестя, відповідно до затвердженої схеми по вул. Карбишева, Героїв Крут, Запорізькій та П. Мироного.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Січня, 2018 Понеділок
більше новин