Від сьогодні стартує серія воркшопів щодо напрацювання Стратегії розвитку громади Сихова Ірина Гошук

Як повідомили в КУ «Інститут міста», від сьогодні, 5 вересня, стартує серія воркшопів щодо напрацювання Стратегії розвитку громади Сихова.


«У рамках проекту «План дій для зміцнення громад», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні British Embassy, Kyiv, в межах «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» у співпраці з Інститутом міста запрошуємо до участі у відкритих семінарах щодо напрацювання Стратегії розвитку громади Сихова.

Запрошуємо до діалогу усіх, хто бажає впливати на перетворення у своєму районі. Ваші думки, мрії та побажання будуть враховані при створені підсумкового документу Стратегії.

Для учасників зустрічей ми підготували комфортне місце для обговорень, зручний час для дискусій, інтерактивний формат роботи та досвідчених модераторів.

Впевнені, що плідна та сумлінна праця буде мати хороші результати. Ми разом зможемо створити дієвий план для розвитку Сихова», - розповідають в КУ «Інститут міста».

Воркшопи відбудуться: 5, 12, 19 вересня (вересневі вівторки), початок о 18:00 год., за адресою: пр Червоної Калини, 62А, ТЦ «Інтерсіті», II-гий поверх, конференц-зал.

Слідкувати за усіма деталями та підсумками можна на сторінці фейсбук-події Створення Стратегії розвитку громади Сихова

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин