Відбулися громадські слухання щодо підняття тарифів на проїзд в електротранспорті Львова: більшістю голосів підтримано запропонований проект рішення Ганна Пищула

Сьогодні, 7 серпня, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті міста. Більшістю голосів підтримано проект рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті», відповідно до якого запропоновано встановити вартість разового квитка на проїзд у міському електротранспорті у розмірі 3 грн.; вартість разового квитка на проїзд у міському електротранспорті для учнів і студентів у розмірі 1,5 грн. Рішення також підтримали члени Громадської ради при управлінні транспорту ЛМР. Нагадаємо, востаннє коригування тарифу на проїзд в електротранспорті відбулось ще у червні 2014 року.


Розрахунковий тариф поданий на розгляд економістами ЛКП «Львівелектротранс» та погоджено із галузевими профспілками області, а також він пройшов ретельну перевірку в управлінні транспорту та департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

За словами Олексія Зварича, заступника директора з економіки ЛКП «Львівелектротранс», одними з основних причин для підвищення вартості проїзду є зміна тарифу на електроенергію для комунальних підприємств міста, яка на сьогодні становить 2,25 за КВт. Крім того, суттєво зростає вартість обслуговування транспортних засобів.

«Діючий сьогодні тариф - 2 гривні, запроваджений ще у червні 2014 року, з урахуванням тарифу на електроенергію 36 коп./КВт, сьогодні ж вартість одного КВт становить 2,25 грн. Разом з тим сума компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій пасажирів, яку підприємство отримує із міського бюджету, у 2017 році заплановано 50 млн. грн., покриє лише п’яту частину реального пасажиропотоку у пільговому сегменті. Також значно збільшилась частка ремонтно-відновлювального фонду і це безпосередньо пов’язано із зміною вартості комплектуючих матеріалів та оплати праці. Також зросла мінімальна заробітна плата», - доповів Олексій Зварич.

Також було озвучено ряд пропозицій для опрацювання адміністрацією ЛКП «Львівелектротранс» щодо покращення контролю за оплатою пасажирами проїзду в електротранспорті, запровадження абонементу на проїзд в електротранспорті та ін.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин