Відкрито акредитацію журналістів на найбільшу технічну конференцію Східної Європи - ІТ Арену Романа Куць

Львівський ІТ Кластер запрошує журналістів на ІТ Арену [ https://itarena.ua/ ] - найбільшу технічну конференцію Східної Європи, яка відбудеться з 29 вересня - 1 жовтня.


ІТ Арена – найбільша технологічна конференція України та Східної Європи, яка вже вчетверте відбудеться цього року на стадіоні Арена Львів. Минулого року подія зібрала 2 тис. учасників та 80 закордонних та українських спікерів, експертів з ІТ та сучасних технологій.

Організатори конференції запрошують журналістів українських та міжнародних медіа долучитися до унікальної події у світі ІТ – послухати іноземних експертів, серед яких представники відомих компанiй Amazon, Airbnb, TechCrunch, Jugnoo, 500 startups; ознайомитися з українськими стартап-ідеями під час конкурсу стартапів Startup Competition та розробками українських ІТ компаній, які будуть представлені на виставці Tech Expo.

Також буде змога відвідати найбільший фестиваль електронної музики Futureland, який відбудеться в межах конференції, а на третій день охочі можуть взяти участь у воркшопах у центральній частині Львова.

Акредитація для ЗМІ тут. 

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин