«Відкриються полігони – перевізники нормально все вивезуть. Ніхто не буде якийсь додатковий транспорт задіювати, хіба захочуть зробити якусь картинку», - А. Садовий Прес-служба ЛМР

Як тільки відкриються полігони, компанії, які працюють у Львові, вивезуть все сміття. На цьому сьогодні під час брифінгу наголосив міський голова Львова Андрій Садовий. Також він прокоментував заяву керівництва Львівщини про делегування функції управління ТПВ у Львові Львівські обласній державній адміністрації, а також виділення щорічно субвенції з бюджету міста Львова у розмірі 300 млн грн. Мер зазначив, що сьогодні відбулась зустріч з керівниками фракцій Львівської міської ради, на якій домовились, що у четвер, 29 червня, це питання буде розглянуто на сесії міської ради. До того часу юридичний департамент мерії опрацює пропозицію голови ЛОДА в законодавчому полі. Як додав мер Львова Андрій Садовий, ультиматум, який поставлено громаді міста Львова, необхідно прийняти, зважаючи на велику небезпеку життю і здоров’ю людей.


«Коли зі Львова вивезуть все сміття - це питання до надзвичайної державної комісії. Вчора її проводив пан Зубко. Були дані чіткі команди розблокувати полігони, силам правопорядку виконувати свої функції належним чином, і до 5 липня, щоби повністю всі відходи з міста були вивезені.

Тільки я хочу наголосити, що в нас сьогодні на землі лежить більше 5 тис. тонн, десь більше 500 тонн є на машинах, і десь більше 5 тис тонн лежить на перевантажувальних станціях. Тому мова йде не про 6 тис тонн, які озвучив віце-прем’єр-міністр, а мова йде про 11 тисяч 900 тисяч тонн. Це надзвичайно великий об’єм. Це той об’єм, який накопичився через блокування наших компаній, які не мають фізично де вивозити. Тому що компанія АВЕ стоїть фактично з початку цього місяця. Так само компанія Санком, яка не має в повному об’ємі куди вивозити. Компанія  САТ, яка стоїть фактично навіть з кінця минулого місяця. Відкриються полігони – вони нормально це вивезуть. Ніхто не буде якийсь додатковий транспорт задіювати. Хіба що захочуть зробити якусь картинку і будуть машини з інших областей залучати», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, вчора очільник Львівської області оприлюднив заяву до міського голови Львова з  вимогою передати ЛОДА функції управління ТПВ у Львові на найближчі два роки та щорічно виділяти з бюджету міста Львова субвенцію в розмірі 300 млн грн. Виконання цих та інших вимог є гарантією вивезення з міста Львова сміття на полігони у Львівській області. Також однією з умов є передання в тимчасове управління на період здійснення повноважень по вивозу ТПВ Львівською обласною державною адміністрацією ЛКП «Львівспецкомунтранс».

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин