Виконавчий комітет затвердив порядок погодження титульних списків об’єктів будівництва Ганна Пищула

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про порядок затвердження титульних списків об’єктів, будівництво яких здійснюються за рахунок коштів міського бюджету».


За словами в. о. директора юридичного департаменту Мирослава Гавриляка, рішенням виконавчого комітету затверджено, що титульні списки об’єктів, будівництво яких здійснюються за рахунок коштів міського бюджету, погоджує заступник міського голови, якому підзвітний виконавчий орган-замовник і профільні постійні комісії, а також постійна комісія фінансів та планування бюджету. Погодження титульних списків заступником міського голови відбувається на підставі пропозицій поданих керівником виконавчого органу-замовника. Після цього титульні списки затверджує керівник виконавчого органу-замовника.

«Ми просто врегульовуємо цю процедуру. Вона насправді є, але цим рішенням ми затверджуємо єдиний стандарт для всіх. Відповідно до цього рішення заступник міського голови знатиме, що має право погоджувати титульні списки, адже це не було обумовлено раніше», - наголосив Мирослав Гавриляк.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин