Винуватці простоїв електротранспорту через суд сплачують фінансове відшкодування ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у січні через ДТП і паркування у неналежних місцях, підприємство вимушено зупинило свої транспортні засоби на 66 годин. Зокрема, зафіксовано 32 випадки простою через неправильне паркування, що затримали рух міського електротранспорту на 15 годин, а також 69 випадків ДТП, які спричинили 51 годину затримки у русі.


«Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» звертається до водіїв міста з проханням не паркувати авто на шляхах курсування міських трамваїв та тролейбусів, бо, як бачимо із наведеної статистики, близько третина усіх випадків, що спричинили простій громадського транспорту, пов’язані саме з неналежно припаркованими автомобілями», – говорять у ЛКП «Львівелектротранс».

Також за останній час у Сихівському районному суді Львова та Шевченківському районному суді Львова, Пустомитівському районному суді та Золочівському районному суді Львівської області винесено ухвали про стягнення фінансового відшкодування з винуватців простоїв на користь ЛКП «Львівелектротранс», – розповів Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин