Військовослужбовцям 80-ї окремої десантно-штурмової бригади вручили Подяки від громади міста Галина Пелих

Сьогодні відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Конституції України у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. На плацу військової частини 80-ї окремої десантно-штурмової бригади на вул. Стрийській, 88 від міста вояків привітав зі святом та вручив Подяки від громади міста Секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило та депутат Львівської міської ради Олена Пасевич. 


«Конституція України – основний закон нашої держави, це своєрідний паспорт на вічність. Кожен з нас фігурує в Конституції, як людина і як громадянин. Як людина, ми маємо права, основним з яких є право на життя. Як громадяни, ми маємо обов’язок, основним з яких є захист людського життя, захист держави.

З нагоди свята – Дня Конституції України, дякую Вам за сумлінну військову службу, за щоденну готовність затулити собою Україну. Вклоняюся Вашим батькам, Вашим дружинам і дітям, усім, хто вас любить і чекає.

Сьогодні українська армія сильна, як ніколи, - сильна не лише зброєю, але сильна духовно, оскільки розуміє покладену на неї місію – зупинити азійську орду, яка загрожує всій Європі. І ми неодмінно переможемо! Ваша жертовність тому запорука.

Бажаю Вам маленьких і великих перемог. Та найбільше чого хотілось би побажати, щоб настав мир, щоб більше ніхто і ніколи не сіяв ворожнечу між українцями», - сказав Анатолій Забарило, Секретар Львівської міської ради.

Відтак, від імені громади міста Львова вручено три Подяки – Олегу Балясу, Михайлові Гринику та Валерію Бардюку.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин