Вночі в місті працюватиме понад 80 одиниць снігоприбиральної техніки Христина Процак

Вночі в місті працюватиме понад 80 одиниць снігоприбиральної техніки. В основному, до роботи будуть залучені підмітальні машини, трактори, піскорозкидувачі. В кожній районній адміністрації визначений графік чергування техніки.


Як повідомили у Сихівській районній адміністрації, вночі працюватиме 5 піскорозкидувачів, 8 підмітальних машин, 1 грейдер, 1 навантажувач. У Шевченківському районі вночі чергуватиме 10 одиниць снігоприбиральної техніки – 7 піскосіїв, 2 трактори, 1 навантажувач. У Залізничному районі планують залучити до роботи 16 машин: 6 піскорозкидувачів, 3 підмітальні машини, 4 трактори, 2 грейдери, 1 навантажувач. У галицькому районі чергуватиме 13 машин: 6 піскорозкидувачів, 3 трактори, 3 підмітальні машини, 1 навантажувач. У Франківському районі – 5 підмітальних машин і 5 піскорозкидувачів.

Як уточнили в ЛКП «Львівелектротранс», станом на 17.00 год на маршрутах працювало 56 трамваїв та 47 тролейбусів.

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Закуплено 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин