«Вже два тижні працюють ваги на ЛКП «Збиранка» та на вул. Шевченка», - С. Бабак Христина Процак

Усі три станції зважування сміття, які місто підготувало до експлуатації, вже працюють. Ваги на ЛКП «Збиранка» і на вул. Шевченка в тестовому режимі працюють вже другий тиждень. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.


Нагадаємо, місто у співпраці з активними підприємцями підготувало три станції зважування сміття – на вул. Шевченка, на Сихові та на ЛКП «Збиранка».

«Ми відновили ваги на ЛКП «Збиранка», інвестували кошти і замовили комп’ютерну систему для автоматичного зважування і контролю. Про те саме ми домовились з приватним підприємцем на вул. Шевченка на території колишнього підприємства «Автонавантажувач». В тестовому режимі ці ваги ще два тижні тому почали працювати. Також велись переговори за нашою ініціативою по «Шувару» про використання цих ваг. Вже два тижні працюють ваги на ЛКП «Збиранка» та на вул. Шевченка, а «Шувар» готувався як третя точка для зважування», - розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань ЖКГ.

Як він уточнив, використовування ваг повинно відбуватись на основі відповідних договорів та оплати за надані послуги зі зважування.

Сміттєві ваги розташовані у різних районах міста, аби зручно зважувати відходи, що відправляються у різні напрямки. За інформацією департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради, одна вага стоїть на вул. Шевченка, інша - на території ЛКП «Збиранка», третя – поблизу ринку «Шувар», що на Сихові. Ваги стоять на вулиці. Машина з відходами заїжджає на вагу, після чого спеціально призначений лаборант обраховує вагу відходів, віднявши від загальної ваги паспортну вагу машини.

Комплексні роботи над кожною зі сміттєвих ваг вартували близько 50 тис. грн. Комплекс робіт включає як механічні доопрацювання, так і встановлення програмного забезпечення. Такий комплекс робіт на ЛКП «Збиранка» було профінансовано містом, на інших вагах – коштом не байдужих підприємців.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин