«Вже маємо три виграні справи по старих договорах оренди», - І. Свистун Марія Демчина

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, станом на зараз є вже три виграні справи щодо старих договорів оренди, внаслідок чого внесено зміни в договір і ціна оренди за 1 кв.м. зросла в декілька разів. Також є практики по розірванню договору через істотність порушення та виселення орендаря.


Фото: Олександр Мазуренко

«Ми на сьогодні маємо три виграні справи – це Пікассо, Оскі-Банк і Городоцьке. До прикладу, Оксі-Банк мав плату 136 гривень за метр квадратний, а після судових процесів вона зросла до 476 гривень. По Городоцькому було 50 гривень за метр, а стало 322 гривні», - повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

За її словами, до прикладу, є орендар, який фігурує в трьох договорах найбільших боржників – це Мачеус О і Мачеус В, які  на сьогодні мають в оренді 3 об’єкти – 2 на площі Ринок і 1 на вул. Л. Українки. Ці орендарі умовно місяць оплачують маленькі суми, і таким чином назбирується величезний борг. Тому передбачено, що ми можемо подавати до суду про розірвання договору у разі, якщо є несплата протягом 3-х місяців. І на сьогодні у нас є виграні справи з Мачеусами, і вже маємо проводити їх виселення», - зазначила Інна Свистун.

Також управління комунальної власності прозвітувало про резонансні судові справи. Це:

– Мачеус О. – 4 договори на пл. Ринок та Лесі Українки. Борг – 2 432 994,2 грн. Платять по 500 грн/місяць до бюджету. Суди тривали 10 років, і справу виграно;

– Краківський ринок – борг 5 911 283,46;

– Кассандра;

– Львівська гільдія, Кінотеатр Київ, Кінотеатр ім. Б.Хмельницького, Галлізинг, Юпітер.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин