Взимку місто прибиратиме 141 одиниця спецтехніки, для посипання доріг є 15 тис куб м піску Марія Демчина

Комунальні служби міста готові до роботи в зимовий період. Як розповіли учора під час засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, для механізованого прибирання міста від снігу підготовлено 141 одиницю снігоприбиральної техніки – це піскорозкидувачі, підмітальні машини, трактори, грейдери тощо. Також для посипання дорожнього покриття на зимовий період заготовлено 15 тис. куб. м. піску.


Зі слів директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, для прибирання міста від снігу підготовлено 141 одиницю снігоприбиральної техніки. Зокрема, 120 машин перебувають на балансі  шляхово-ремонтних підприємств районних адміністрацій і обслуговуватимуть  5 районів: Галицький, Личаківський, Франківський, Залізничний та Шевченківський. Прибирання у Сихівському районі здійснюють приватні підприємства, і цей район міста прибиратиме 21 одиниця спецтехніки.

Також на зимовий період заготовлено 15 тис. куб. м. піску, що, за словами, посадовців, є абсолютно достатнім для проходження зимового сезону. Закуповувати бішофіт Галицький район, як торік, цього року не буде, оскільки він не є ефективним – результат такий, як і від використання технічної солі.

Також зі слів заступник начальника управління інженерного господарства ЛМР  Андрія Мончака, за потреби, до роботи буде залучено додаткових працівників – ШРП набиратимуть водіїв, щоб забезпечити цілодобове чергування.

Додамо, що всі об’єкти житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту міста готові до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

«З 3 жовтня було розпочато опалювальний сезон для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та культури, з 10 жовтня було подано тепло у всі будинки, які є на території міста Львова. Всі будинки комунальної власності взяли тепло, до всіх будинків ОСББ, відомств та ЖБК тепло також було подано. Котельні і ЦТП на 100% готові до опалювального періоду», - зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури  ЛМР Ірина Маруняк.

«Всі установи гуманітарного блоку також є готовими до опалювального сезону – підписані акти готовності. Лише однин навчальний заклад буде запускати систему опалення з 1 листопада, оскільки зараз там завершується ремонт системи опалення. Це школа № 35 на вул. Шухевича», - сказала директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна. 

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин