«Я категорично не підтримую будь-яких позицій, коли йдуть слова образи в сторону тих людей, які пройшли зону бойових дій», - А. Садовий Марія Демчина

Сьогодні під час сесії міської ради мер Львова Андрій Садовий подякував усім, хто прийшов у неділю на громадське віче на площу Ринок, щоб висловилися щодо ситуації із вивезенням відходів та підтримали місто Львів під час сміттєвої блокади. Водночас міський голова наголосив, що під час віче пролунали окремі негативні вислови в сторону бійців АТО, які прийшли під Ратушу. За його словами, такі речі не говорили народні депутати, бо всі розуміємо, що людина, яка пройшла зону бойових дій, захищаючи нашу державність, завжди і всюди має заслуговувати на повагу, пошану і толерантне ставлення.


«Відбулося віче і тут перед міською радою було дуже багато людей. Хочу подякувати всім, хто прийшов. Насправді львів’яни прийшли висловити підтримку всім, хто в цей непростий час працює і робить все можливе, щоб місто могло нормально жити і працювати. Також на цьому багатотисячному віче було декілька хлопців у формі, які в свою адресу почули не добрі слова. Моя позиція така: людина, яка пройшла зону бойових дій, яка захищала українську державність, завжди має заслуговувати на повагу і пошану. Я розумію, що емоційний стан може бути непростим, але я категорично не підтримую будь-яких позицій, коли йдуть слова образи в сторону тих людей, які пройшли зону бойових дій. Це недопустимо і мені приємно, що серед виступаючих, а це були народні депутати, ніхто жодного погано слова в сторону хлопців не говорив. Так, були деякі виступи людей, які не є депутатами міської, обласної чи верховної ради.

Тому я закликаю всіх до толерантності, до поваги і до пошани. Людина, яка проходить зону бойових дій, проходить дуже велике напруження, і це непростий процес, тому до цього треба нормально, з повагою відноситись, і давати людям шанс адаптуватись до життя», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.  

Нагадаємо, минулої неділі міський голова Львова, мешканці міста, народні депутати України, громадські діячі та посадовці прийшли на громадське віче під міську раду, щоб підтримати позицію місцевого самоврядування щодо сміттєвої блокади Львова. Віче розпочали із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин