«Я шукатиму тих людей, які є професіоналами у сфері екології і могли б викладати у ваших університетах», - Вітторіо Соротюк Романа Куць

Сьогодні, 30 серпня, заступник міського голови Львова з питань розвитку зустрівся з головою Українсько-бразильської Центральної Репрезентації. На зустрічі обговорили співпрацю Львова з містом Курітиба (Бразилія) у сфері екології, культури та вищої освіти.


«Нам дуже приємно, що ви є у нашому місті, для нас це велика честь тому, що наше місто є дуже відкрите і люди, які приїжджають до Львова, які тут живуть, є найбільшою нашою цінністю.            

Ми кожного року проводимо фестиваль «Етновир», де власне ми показуємо культури різних народів світу і в тому числі українську. На наступний рік ми могли б разом з вами зустрітися і обдумати, які колективи могли б приїхати з Бразилії.

У нас є понад 30 університетів, 170 тис. студентів, але нам потрібно ще багато працювати у розвитку вищої освіти, чесно вам скажу. Найскладніше завжди змінювати людину і звичку. У нас, насправді, є дуже талановиті професори, викладачі, студенти, але все йде не так, як ми б цього хотіли. Ми хочемо започаткувати нову спеціальність з точки зору екологічного менеджменту, щоб вивчати найновіші передові речі. Ми б хотіли, щоб той досвід, який маєте ви, інші люди, фонди допомогли нам зробити таку річ, яка буде сталою і яка виховуватиме багато поколінь вперед. Ми б були готові знайти компанії, щоб забезпечити виплати стипендій, але нам потрібна допомога з викладачами, які б могли на семестр-два приїхати викладати і допомогти скласти курс», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.    

«Наше місто має населення 1 млн.800 тис людей і в Курітибі є найбільша українська діаспора у всій Бразилії. Мабуть, 5% населення міста є українського походження.

У нас є галузеві центри при університетах, міста Бразилії працюють на свою екологію, ми можемо ділитися досвідом з іншими. Я шукатиму тих, які є професіоналами у сфері екології і  могли б викладати у ваших університетах», - зазначив  голова Українсько-бразильської Центральної Репрезентації Вітторіо Соротюк.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин