«Я вже підписав листа начальнику управління Укртрансбезпеки», - С. Бабак Прес-служба ЛМР

Львівська міська рада не підтримує рішення приватних перевізників щодо запровадження оплати за проїзд у транспорті пенсіонерами. У Львові діє затверджений рішенням виконавчого комітету тариф оплати проїзду у громадському транспорті: 5 грн – в автобусах та 3 грн – в електротранспорті. Про це під час брифінгу повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Також він зазначив, що місто вже сьогодні скерує листа до Державної служби України з безпеки на транспорті з вимогою перевірити дії приватних перевізників та вжити усіх необхідних заходів.


Львівська міська рада розуміє, що тариф, який сьогодні діє в місті, є економічно не обгрунтований. Але сьогодні мешканці міста не мають фінансових можливостей платити більше.

Цього тижня з’явилась інформація про те, що приватні перевізники хочуть запровадити на своїх маршрутах обов’язковою оплату за проїзд для пенсіонерів за віком. Львівська міська рада вважає такі дії порушенням чинного законодавства України. Відтак, мерія закликає приватних перевізників не порушувати закон, а також інформує, що жодних подібних ініціатив на комунальних маршрутах, які обслуговує АТП №1, запроваджувати не будуть.

Додатково інформуємо, що з 2016 року держава припинила відшкодовувати кошти за пільгові перевезення пасажирів у міському громадському транспорті.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Лютого, 2018 Середа
більше новин