«Я звернувся до посольств, до міжнародних організацій з відповідними листами», - А. Садовий про можливу евакуацію дітей через загострення сміттєвої блокади в місті Прес-служба ЛМР

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу заявив, що не відхиляє думку, що коли сміттєва блокада Львова загостриться, то  дітей  неодмінно потрібно буде евакуйовувати з міста. Мер вже звернувся до посольств та до міжнародних організацій з відповідними листами.


«Я звернувся до посольств, до міжнародних організацій з відповідними листами. Ми ж не знаємо, як будуть розвиватися події в місті. Ви прекрасно пригадуєте, скільки за ці останні 3 роки в країні було обіцянок. Що обіцяв Президент, що обіцяв Прем'єр, і  який відсоток тих обіцянок виконується в конкретній термін. Тому ми повинні готуватися до усіх можливих варіантів. Для мене є важливим життя львів’ян, дітей, старших осіб. Тобто нас завели в блокаду і ми в тій блокаді живемо вже більше року», - заявив Андрій Садовий, міський голова Львова.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин