«Якби порядок, який є на залізниці, був в країні, тоді би американці, французи, німці до нас приїжджали переймати досвід», - А. Садовий під час відзначення Дня залізничника Прес-служба ЛМР

Сьогодні відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня залізничника. Працівників залізниці привітав міський голова Львова Андрій Садовий і вручив подяки від громади міста за сумлінну роботу. А також тим, хто отримав подяки, підприємство виплатить матеріальне заохочення в розмірі місячної зарплати.


Я ще пригадую, які ветерани були, і сьогодні - завжди в строю. Якби порядок, який є  на залізниці, був в країні, тоді би американці, французи, німці до нас приїжджали переймати досвід.

Сьогодні буде багато вітань, буде багато добрих слів, я хочу до тих всіх привітань приєднатися і побажати вам добра, доброї зарплати», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, за сумлінну працю в галузі, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди професійного свята – Дня залізничника – подяками нагороджено:

  1. Казакевич Петро Андрійович – електрогазозварник 6 розряду виробничого підрозділу «Львівська дистанція зв’язку».
  2. Кастиркін Олег Євгенович – слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 6 розряду виробничого підрозділу «Локомотивне депо Львів-Захід».
  3. Ковальський Володимир Романович – монтер колії 4 розряду виробничого підрозділу «Львівська дистанція колії».

Довідка

День залізничника — професійне свято працівників залізничного транспорту. В Україні відзначається щорічно 4 листопада.

Згідно з Указом Президента України «Про внесення зміни до Указу Президента України від 15 липня 1993 року N 257» від 11 грудня 2002 р. № 1140/2002 День залізничника відзначається щорічно 4 листопада.

Саме 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на території сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Лютого, 2018 Четвер
більше новин