«Якісна співпраця та партнерство між містами є запорукою успіху Європи», - А. Садовий Романа Куць

У межах проекту «Партнерства з містами України» 8-9 червня у співпраці з містом Львів Сервісна служба Міста в Єдиному Світі проводить німецько- українську конференцію партнерства між територіальними громадами на тему «Виклики і синергічні ефекти співпраці в рамках тристоронніх партнерств».


Сьогодні у Львові розпочалась друга німецько-українська конференція партнерства між територіальними громадами. Вона налічує близько 150 учасників та різних представників міст-партнерів.

Якісна співпраця та партнерство між містами є запорукою успіху Європи. Ми гордимося нашими партнерами у різних країнах світу і чесно скажу, що ми користаємо з партнерства, ми не боїмося говорити те, чого ми не знаємо, адже ми постійно вчимося. Такі конференції цінні тим, що ми маємо можливість спільно думати. Наше партнерство з Фрайбургом насправді унікальне тому, що місто є лідером з впровадження зелених технологій і ми сьогодні починаємо новий проект, за основу якого взяли один з мікрорайонів міста Львова і максимально з Фрайбургом починаємо реалізовувати його, бо хочемо, щоб все місто стало містом зелених технологій. Це дуже важливо тому, що це комфорт для людей. А для нас всіх в основі стоїть людина», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Львів надзвичайно мені сподобався, я впевнений, що повернусь сюди і ми будемо робити все, щоб у нас були дуже хороші, дружні і партнерські зв’язки», - зазначив д-р Ганс-Герт Пьоттерінг, колишній президент Європейського парламенту і голова Фонду Конрада Аденауера.

«Нам дуже приємно, що ми можемо бути гостями у вашому прекрасному місті. Я вперше у Львові, але це чудові переживання, прекрасний досвід. Я думаю, що мало є таких міст, які придатні для такої конференції, але Львів є серед них», - зазначив Гюнтер Бегер, керівник відділу з основних питань політики розвитку, співпраці з громадянським суспільством, церквами та бізнесом Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку.

Конференція триватиме до завтра, на ній обговорюватимуть ряд тем:

  • Особливі виклики й переваги тристороннього співробітництва «Партнерство між Швабією та Буковиною»;
  • «Комплексний розвиток міст як основна тема тристороннього партнерства Мангайм – Кишинів – Чернівці»
  • Досвід двостороннього співробітництва «Пакет для швидкого запуску – Україна» – планування й реалізація
  • «Співробітництво в галузі освіти між Львівським національним лісотехнічним університетом та Університетом прикладних лісових наук Роттенбурга»
  • Можливості фінансування проектів у рамках тристороннього Співробітництва «Співробітництво між містом Детмольд і районом Ліппе на прикладі молодіжної зустрічі The European Dream - Visions and Realities за сприяння Erasmus+»
  • «Підтримка тристоронніх проектів товариством «Польсько-німецька співпраця молоді»
  •  «Самоврядування територіальних громад і децентралізація»

Організатором конференції є Міністерство закордонних справ Німеччини, некомерційне ТОВ «Engagement Global». До речі, зараз місто подається на грант у 500 тис. євро до німецької організації Engagement Global у рамках пакету «Швидкий стартовий пакет допомоги Україні» для втілення проекту.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин