З Головою Представництва НАТО в Україні мер Львова обговорив питання взаємин НАТО та України

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим. Під час зустрічі обговорили питання співпраці між НАТО та Україною.


«Я гордий, що ви зараз у Львові. Ми добре розуміємо реальність, тому максимальна підтримка від мене для вас, особливо щодо реформації закону Про національну безпеку. ваші правки для нас дуже важливі. У нас немає інших партнерів, окрім НАТО, які можуть допомогти Україні і нам стати сильнішими.

Ми, як місто, надаємо велику підтримку для всіх учасників бойових дій. Ми збудували наш комунальний Центр надання послуг учасникам бойових дій, ми облікуємо всіх 5 тис учасників, кожен  з них отримав одноразову допомогу 100 тис гривень. Також ми купуємо квартири для тих учасників АТО, їх родин, які цього потребують. Робота з ветеранами дуже важлива для міста, прикро, що на рівні держави немає такої підтримки.

Також ми купуємо багато обладнання за кошти міського бюджету у медичні заклади. Я вважаю, що такий приклад міста є корисним для інших міст нашої країни», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також сьогодні делегація Військового Комітету НАТО відвідає Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Довідка

Александер Вінніков – нідерландський дипломат. Директор Офісу зв'язку НАТО в Україні (з 2015), Глава представництва НАТО в Україні (з 2016).

Народився у сім'ї артиста, який виріс в Києві.

Закінчив Оксфордський університет, Інститут політичних досліджень (Париж) та Лондонську школу економіки.

Розпочав свою кар'єру як дослідник з міжнародних відносин в Оксфордському університеті, Женевському центрі політики безпеки та урядовій школі ім. Кеннеді Гарвардського університету.

Також служив в ОБСЄ на різних посадах та місцях служби, останнім часом як старший політичний радник Верховного комісара щодо справ національних меншин у Гаазі.

Був офіцером зв'язку НАТО / начальником управління в Центральній Азії, резидентом в Ташкенті (Узбекистан) з мандатом, який охоплює п'ять країн регіону.

Працював у Штаб-квартирі НАТО у відділі політичних питань та політики безпеки та у відділі оборонної політики та планування.

Александер Вінніков очолює Представництво НАТО в Україні з моменту його створення, з березня 2016 року. Директор Офiсу зв'язку НАТО з вересня 2015 року.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин