З наступного тижня запрацює робоча група для реалізації ухвали «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019р» Ганна Пищула

Як повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з наступного тижня запрацює тимчасова робоча група для реалізації ухвали «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019р». Очолить робочу групу Сергій Бабак.


«Для реалізації ухвали «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019 р.» буде створено тимчасову робочу групу. З наступного тижня робоча група розпочне свою роботу. В її обов’язки буде входити співпраця з посадовцями Львівської ОДА, щоб чітко пропрацювати усі питання з активами, що передаємо і куди. Буде потрібно підготувати ряд документів, проводити спільні наради з посадовцями ОДА, щоб дотриматися усіх законодавчих процедур і реалізувати проголосовану вчора ухвалу», - розповів Сергій Бабак.

Нагадаємо, вчора, 29 червня, під час сесії Львівської міської ради 55 депутатів проголосували ухвалу «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019 р.» з зауваженнями.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин