З трьох вагових комплексів міська рада щодня отримує інформацію щодо об’ємів вивезено з міста сміття Христина Процак

Усі три станції зважування сміття, які місто підготувало до експлуатації, працюють і щоденно інформація поступає у Львівську міську раду та Львівську обласну державну адміністрацію. Як розповів Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР, зараз в день вивозять від 500 тонн до 1 тис тонн, оскільки ще велика кількість накопиченого сміття на вул. Північній.


«Дуже гарно працює система зважування. Є три вагові комплекси – на «Шуварі», на «Збиранці» і на «Галич-кабель». Щоденно з міста вивозиться 600-700 тонн, іноді до 1 тис тонн сміття. Велика кількість сміття зосереджена на вул. Північній, щодня звідти 5-10 машин вивозять. Щоб вивезти 4 чи 5 тис тонн сміття, яке там є, треба 200 великих машин. Приблизно місяць часу потрібно. Думаю, буде дуже добре, якщо до 1 вересня АВЕ вивезе з вул. Північної все те сміття.

Система зважування працює, інформація приходить і в міську раду, і в обласну адміністрацію. Ми щодня знаємо точно, скільки тонн сміття вивозять зі Львова.

Наразі GPS-трекери працюють по місту. Перевізники приїжджають на зважувальні станції туди, куди їм ближче, наприклад, якщо сміття везуть на Миколаїв, Самбір, Стрий, то сміття зважують на «Шуварі», - розповів Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин