За минулий тиждень працівники відділу нагляду за станом благоустрою склали 93 вимоги та 6 протоколів порушень «Правил благоустрою м. Львова» Уляна Шпуляр

За минулий тиждень працівники відділу нагляду за станом благоустрою склали 93 вимоги та 6 протоколів порушень «Правил благоустрою м. Львова». Під час обстежень інженери сектору нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» найбільше вимог склали  у Франківському районі м. Львова – 33 вимоги, у Личаківському – 25 вимог, Галицькому – 19 та у Сихівському – 16. Також у Сихівському районі було складено  6 протоколів.


 Найбільше порушень виявлено відповідно до пункту 20.1.23 «Правил благоустрою м. Львова», а саме: забруднення територій, вулиць тощо, викликане самовільним виконанням будівельних, ремонтно-будівельних робіт (без отримання дозволу районної адміністрації), п. 20.1.24 – самочинне встановлення літніх майданчиків, відгороджень, постійних і тимчасових огорож. Також спостерігалось порушення пункту 20.1.14 – складування тари, конструкцій, виробів на вулицях, площах, зелених зонах, прибудинкових територіях тощо без дозволу та п. 20.1.17 – забруднення території, вулиці тощо, викликане виконанням будівельних робіт понад нормативні терміни, вказані у дозволі.

Нагадаємо, що з початку місяця було складено 164 вимоги та 13 протоколів порушень «Правил благоустрою м. Львова».

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин