За минулий тиждень у Львові викрадено 20 решіток дощоприймачів: місто просить мешканців, якщо побачать крадіжки, повідомляти поліцію

Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, за минулий тиждень викрадено 20 решіток дощоприймачів. Департамент надіслав звернення в поліцію щодо вжиття заходів для недопущення крадіжок і перевірки пунктів прийому металобрухту. Також просять мешканців, повідомляти поліцію, якщо побачать крадіжки дощоприймачів.


«Впродовж минулого тижня було викрадено 20 решіток дощоприймачів. Одна решітка дощоприймача коштує 500-600 грн. Такі крадіжки відбуваються у всіх районах міста. З цього приводу ми скеровували відповідні листи в поліцію. Також я мала розмову з працівниками поліції, про те, щоб під час патрулювання вони максимально звертали увагу на такі речі і унеможливлювали крадіжки решіток дощоприймачів.

Такі крадіжки завдають збитків бюджету міста. Адже на місце викрадених ми ставимо нові решітки, їх заварюємо, та є випадки, коли крадуть решітку з обоймою. Потім знову комунальні служби змушені відновлювати решітку з обоймою. Але це є оплата з бюджету, тобто це є видатки, які не заплановані на цей рік.

Тому є прохання до мешканців, якщо вони бачать такі речі, коли хтось краде решітки дощоприймачів, повідомляти поліцію. Також ми звернулися до поліції перевірити пункти прийому металобрухту», - розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, впродовж 15-16 березня було вкрадено 11 решіток дощоприймачів на вул. Богданівській. Підрядна організація ТзОВ «Онур», яка виконувала ремонтні роботи на цій вулиці, встановила нові решітки. Однак вночі з 3 на 4 квітня 4 решітки знову викрали. Вартість одної решітки, викраденої на вул. Богданівській, – 3,5 тис. грн.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П'ятниця
більше новин