Заправку ПАТ «Фірма Львів-Петроль» на вул. Лемківській, 9 демонтовують Ганна Пищула

Сьогодні, 7 серпня, з 12.00 год. розпочалися роботи з демонтажу автозаправної станції ПАТ «Фірма Львів-Петроль», розташованої на земельній ділянці площею 1,5 га на вул. Лемківській, 9. Як повідомили у юридичному департаменті ЛМР, демонтаж здійснюється відповідно до рішення Господарського суду.


Автор: Igor Zinkevych

«Відповідно до рішення Господарського суду від 27.10.2016 року у справі за позовом Львівської міської ради до ПАТ «Фірма Львів-Петроль» та ЛКП «Ратуша-сервіс», визнано недійсним Договір про спільну діяльність від 19.12.2000 року, укладеного між ЛКП «Ратуша-сервіс» та ПАТ «Фірма «Львів-Петроль», та зобов’язано ПАТ «Фірма «Львів-Петроль» усунути перешкоди в користуванні та розпорядженні земельною ділянкою Львівської міської ради, шляхом знесення збудованої на цій земельній ділянці автозаправної станції.

Постановою Вищого Господарського суду від 13.03.2017 року підтверджено рішення Господарського суду. Тому в травні цього року ми звернулися в Головне територіальне управління юстиції Львівської області щодо виникнення Постанови про прийняття виконавчого провадження щодо зобов’язання ПАТ «Фірма «Львів-Петроль» усунути перешкоди в розпорядженні та користуванні земельною ділянкою шляхом демонтажу збудованої на цій земельній ділянці автозаправної станції.

Автор: Igor Zinkevych

Виконавча служба дала певний час на добровільне виконання рішення суду. Однак добровільно його не було виконано. Тому на сьогодні, 7 серпня, на 12.00 год. було призначено примусове виконання рішення суду. Відповідно з 12.00 год. розпочався демонтаж автозаправної станції, яка знаходиться за адресою вул. Лемківська, 9», - розповів Мирослав Гавриляк, в.о. директора юридичного департаменту ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин