Заступник міського голови Львова з питань розвитку зустрівся з професором Джорджтаунського університету Романа Куць

Сьогодні, 31 серпня, відбулась зустріч заступника міського голови Львова з питань розвитку з професором Джорджтаунського університету, що є професіоналом у міжнародно-правовій сфері. На зустрічі обговорили можливості співпраці у сфері права та економіки, впровадження у Львові нової стратегії розвитку міста.


«Ми хочемо рекламувати наше місто, як місто конференцій, якщо у вас є певні ідеї щодо проведення спільних семінарів, конгресів тощо, то ми могли б разом працювати над втіленням ідей в реальність. Ми впроваджуємо у Львові нову стратегію прориву, що передбачає розвиток креативної економіки у місті. Ми хочемо переймати досвід у різних країн світу, розвивати наші університети, особливо найбільший – Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівський університет «Львівська політехніка», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Я вперше у Львові. Це місто можна відвідати, як мінімум, для кави і шоколаду. Ми бачимо, що у вас є багато людей, які є чудовими і працюють. Стосовно освіти, то у нас є програма обміну школярами FLEX і у ній бере участь багато українських учнів, зокрема зі Львова. Також ми можемо співпрацювати і у сфері вищої освіти», - зазначив професор Джорджтаунського університету Марк Власік.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин