Затверджено Програму компенсації ЛМКП «Львівводоканал» витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки

На сесії Львівської міської ради проголосували ухвалу «Про затвердження Програми компенсації ЛМКП «Львівводоканал» витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів».


«Вода, що подається у міську мережу централізованого водопостачання, видобувається з підземних джерел на 17 водозаборах ЛМКП «Львівводоканал», розташованих у 4-х адміністративних районах Львівської області.

Промислове видобування води із свердловин призвело до значного пониження рівня підземних вод у районі видобутку - зоні депресійної лійки.

Відшкодування вартості послуг з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки, буде проводитись відповідно до Положення про компенсацію вартості за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки в межах суми, передбаченої у видатках міського бюджету.

Цією ухвалою пропонується затвердити Програму компенсації вартості за надані ЛМКП «Львівводоканал» послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів», - доповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин