Завтра у Львові проведуть акцію «Твій баланс води – життя на дорозі» Романа Куць

Завтра, 18 серпня, у Львові проведуть акцію «Твій баланс води – життя на дорозі». У межах цього проекту водіїв громадського транспорту, що обслуговують місто Львів, буде забезпечено питною водою.


Реалізація заходу запланована у п’ятницю, 18 серпня, під час випуску автобусів на маршрут. У цей день у Львівській області синоптики прогнозують 31 градус вище нуля і вологість повітря 94%. Планують охопити весь громадський транспорт міста – автобуси, тролейбуси, трамваї. Воду надає ПАТ «Оболонь» на безкоштовній основі.

«Основна мета цього проекту — нагадати нашим водіям, що потрібно вживати велику кількість рідини та дбати за власне здоров’я, бо дбаючи за власне здоров’я, водій дбає про безпеку транспорту.

Під час проекту буде роздано 700 пляшок води, зокрема в трамваях, тролейбусах та у всіх міських автотранспортних підприємствах. Реалізувати проект плануємо завтра, починаючи з 5.00 год до 7.00 год. Захід реалізовано завдяки ПАТ «Оболонь», що на безкоштовній основі надали воду, а ми зі своєї сторони розробили брошури, у яких буде вказано скільки потрібно вживати води водієві при високій температурі.

Цей проект є лише початком: з вересня спільно з соціальною ініціативою «Хтось не зробить» при УГКЦ плануємо зробити тренінги по безпеці в транспорті з водіями у межах введення електронного квитка. Водії будуть проходити навчання як користуватись ним; також будуть проведені тренінги для водіїв з питань безпеки, у які включатимуть психологію, правила дорожнього руху тощо», - зазначив голова ГО «За Якісний транспорт» Святослав Товстига.

Організаторами заходу є ГО «За Якісний Транспорт» за підтримки ПАТ «Оболонь», партнери заходу – Соціальна ініціатива УГКЦ «Хтось не зробить» і управління транспорту ЛМР. Довідка Керівник ГО «За Якісний Транспорт».

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин