«Жодної офіційної відповіді на наше звернення немає», - Сергій Бабак Ганна Пищула

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії ТЕБ і НС щодо критичного стану із вивезенням і захороненням ТПВ. Як поінформував заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, відповідно до протокольних доручень минулої комісії ТЕБ і НС, було надіслано листи у відповідні органи щодо оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Однак досі немає жодної офіційної відповіді.


«На минулому засіданні, яке відбувалося в понеділок, ми мали доручення звернутися з листами до відповідних органів про введення надзвичайного екологічного стану в місті Львові, у зв’язку із великою кількість перенакопиченого сміття та убезпечення погіршення екологічного стану у місті. Ми виконали це доручення в той же день. Ми звернулися з відповідними листами до Прем’єр-міністра України, Секретаря Ради Національної Безпеки і Оборони, також звернулися до голови надзвичайної комісії області, проінформували про критичний стан з вивезенням ТВП у Львові Голову Верховної Ради України і Президента України.

Станом на сьогодні жодної офіційної відповіді на наші звернення немає.

Хочу також звернути увагу, що продовжуються такі речі, як затримання і повернення машин зі сміттям зі Львова. Вчора, під Києвом, на наш погляд та зі слів перевізника, безпідставно затримано дві машини. Це 40 тонн сміття. Їх після затримки в півдоби з конвоєм повернули до Львова», - доповів Сергій Бабак.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин