Звіт департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради про роботу у 2017 році: «Гаряча лінія», портал 15-80 Марія Демчина

Сьогодні, 5 лютого, відбувся звіт департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради за проведену роботу у 2017 році. Директор департаменту Валентина Бартошик розповіла, що торік у Львові модернізували «Гарячу лінію міста» та створили портал муніципальних оголошень 15-80, а також короткий номер 15-80 став безкоштовним з мобільного. Загалом впродовж року «Гаряча лінія» опрацювала майже 270 тисяч дзвінків.  Близько 75% людей додзвонюються в перші 20 секунд, а кількість пропущених дзвінків становить 13%. 


Влітку 2017 року відділ «Гаряча лінія міста» повністю перейшов на нове програмне забезпечення, яке дозволило якісно організувати прийом звернень і їх виконання, а короткий номер 15-80 став безкоштовним з мобільного для абонентів операторів «Vodafone», «Лайфселл» та «Київстар».

«Гаряча лінія міста працює в режимі нон-стоп, і за 2017 рік ми маємо майже 270 тисяч телефонних дзвінків, які опрацював підрозділ. 75% громадян додзвонюються в перші 20 секунд, а кількість пропущених дзвінків складає 13%. І Vodafone, і Лайф, і Київстар відкрили безкоштовний зв’язок на 15-80, тому мешканець безкоштовно з мобільного телефону може зателефонувати на короткий номер 15-80 та отримати допомогу.

Що важливо, підтримується робота автовідповідача при вхідному дзвінку, який використовується для запису та відтворення повідомлення для інформування мешканців про планові роботи, аварійні відключення, тощо. А у випадку, коли зайняті всі телефонні лінії, система ставить дзвінок у чергу для подальшого автоматичного з’єднання з вільним працівником», - зазначила директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Також відділом «Гаряча лінія міста» зареєстровано понад 92 тис. повідомлень про аварійні ситуації, що у порівнянні з 2016 роком більше на 21%. Загалом, порівняно з 2016 роком, збільшилась кількість звернень щодо: відсутності холодного водопостачання – на 31%; проблем з вуличним освітленням – на 47%; відсутності електропостачання в частині будинку та у квартирі – 17%; несправність ліфтів на – 15%; питання щодо витоку води на вулиці на – 35%; питання  щодо не вивозу сміття – 72%; питання щодо громадського транспорту – на 24%; не прибирається під’їзд та прибудинкова територія  на – 75%. Зменшилась кількість звернень, порівняно з 2016 роком, щодо: відсутності освітлення сходових кліток на – 10%; питання газопостачання – на 12%: щодо питань гарячого водопостачання – на 11%; щодо незаконного будівництва та перепланування – на 7% та ін.

«Відділом надавалися інформаційні довідки мешканцям про терміни ліквідації аварійних ситуацій, щодо проїзду в маршрутних таксі у місті тощо. Кожне звернення, якщо воно не інформаційно-довідкове, зареєстровується і перевіряється шляхом зворотного зв'язку з мешканцями. І контроль за їх виконанням є однією з основних ділянок роботи відділу», - зазначила Валентина Бартошик і додала, що нове програмне забезпечення «Гарячої лінії» дозволяє щоденно автоматично формувати та надсилати звіти для керівництва ЛМР та виконавцям робіт, а саме: ТОП-20 категорій питань та кількість протермінованих звернень станом на поточний день.

Також минулого року у Львові запрацював окремий портал 15-80 http://1580.lviv.ua/, на якому можна дізнатись актуальну інформацію від служб міста про проведення аварійних чи ремонтних робіт.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Лютого, 2018 Середа
більше новин