А. Садовий: «Ми раді, коли до Львова приїжджають гості» Прес-служба ЛМР

[ /images/_news/2017/04/27/DSC_7259.JPG ] До Львова приїхали найвідоміші організатори міжнародних конференцій. Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з ними та запевнив, що Львів завжди відкритий для гостей як з України так і з-за кордону.


«Ми раді, коли до Львова приїжджають гості. Бо всі, хто сюди приїжджають, завжди хочуть приїхати ще і ще.

Ви – наші друзі. І коли ви привозите своїх гостей, місто повністю у вашому розпорядженні», - сказав Андрій Садовий, мер Львова.

Учасники зустрічі обговорили досвід міста у прийнятті міжнародних конференцій, наявність належної інфраструктури та привабливість Львова як місця проведення для різноманітних заходів, оскільки може запропонувати цікаву і насичену програму після робочих зустрічей чи палких дискусій.

Організатором події є ЛКП «Львівське конференц-бюро». Участь взяли: Ліна Остапчук – директор ЛКП «Львівське конференц-бюро», Оксана Споляк – менеджер проектів ЛКП «Львівське конференц-бюро», Астрід Річтер (Astrid Richter) – асистент з глобальних фінансових ринків, Oberbank AG, Австрія (проводить заохочувальні поїздки, корпоративи, конференції для топ клієнтів та працівників банку), Алекс Скафі (Alex Skafi) директор, ams sportmarketing gmbh та taylormade-travel.net, Німеччина (cпортивні події, мотиваційні поїздки для корпорантів), Ґрімус Марґарете (Grimus Margarete) – секретар, ESFH EUropean Society for hemapheresis, Австрія (семінари та конгреси для представників трансфузійної медицини), Беркай Атай (Berkay Atay) – виконавчий з проектів, MEPTUR, Туреччина (заохочувальні поїздки та конференції для великих корпорацій, напр. Shell, Nestle, Waipa — асоціація інвестиційних агенцій), Ваіда Ґріазновєне (Vaida Griaznoviene) – менеджер туристичних продуктів, Eura Travel, Литва (один з найбільших туроператорів Литви, що відсилає туристів до Сх. Європи), Модеста Адуліте (Modesta Adulyte) – туристичний консультант, Verslas ir poilsis, Литва (мотиваційні поїздки та конференції для корпорантів та індивідуальних туристів), Даріл Дзоуса (Darryl Dsouza) – власник, Adlogic, Індія (мотиваційні поїздки).

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин