А. Садовий: «Новий центр у Львові створить 350 додаткових робочих місць» Галина Пелих

Міжнародна компанія PricewaterhouseCoopers відкриє свій третій центр надання послуг в Центрально-Східній Європі. І місцем для такого центру обрали Львів. Новий центр створить 350 додаткових робочих місць. Про це у щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.


«Добру новину для Львова цього тижня озвучили представники всесвітньо відомої консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers. Міжнародна компанія відкриє свій третій центр надання послуг в Центрально-Східній Європі. І місцем для такого центру обрали Львів. Новий центр створить 350 додаткових робочих місць», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, Львівський Центр надання послуг стане третім таким центром PwC у країнах Центральної та Східної Європи. PwC також консультує інші компанії з усього світу з питань вибору оптимального місцерозташування та процесу створення центрів спільного обслуговування.

Набір співробітників Центру почнеться відразу після оголошення про відкриття; компанія планує найняти щонайменше 350 осіб. Центр PwC у Львові забезпечить відмінні умови праці, а також унікальні освітні та кар'єрні можливості для талановитої молоді з усієї країни.

Створення Центру сприятиме подальшому покращенню міжнародної репутації Львова, а також підвищенню впізнаваності міста і області. Центр PwC у Львові приєднається до низки центрів спільного обслуговування, раніше створених у місті. Центр PwC у Львові – це не лише перший у місті центр професійних послуг найвищої якості, а й нова сторінка в історії зміцнення репутації Львова як регіонального бізнес-осередку.

Довідка

PricewaterhouseCoopers - міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Компанія існує більш ніж 160 років та входить до «великої четвірки» аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі базується в Лондоні. PwС активно працює в Україні з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс в Києві і представництва у Львові і Дніпрі, в яких працюють понад 400 осіб. Мережа фірм PwC, до якої входить PwC Україна, працює в 157 країнах, де близько 223 000 фахівців надають аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. Роботу експертів PwC в Україні спрямовано на надання конструктивних і дієвих консультацій: узагальнюючи світовий і український досвід, надання практичних рекомендацій для бізнесу.

PwC активно працює в Центральній та Східній Європі протягом останніх 25 років. PwC Центральна та Східна Європа (PwC CEE) - це мережа фірм, що складаються з окремих юридичних осіб відповідно до місцевих законів та правил. Вони працюють, щоб допомогти клієнтам на місцевих ринках стати більш успішними та конкурентоспроможними на глобальному рівні. Станом на сьогодні є більше 9,5 тис працівників, у тому числі 275 партнерів, що працюють у 56 офісах у 29 країнах регіону.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин