CompassFest 2017: нова тревел-конференція у Львові Прес-служба ЛМР

18 листопада у Львові вперше пройде міжнародна тревел-конференція Compass 2017. Щоб провести її, свої зусилля об’єднала польська команда Outriders [ http://outride.rs/en/ ] та українська команда Lviv Media Forum у співпраці з Lviv Travel Club.


На Compass 2017 приїдуть спікери, чиїми тревел-історіями захоплюється вся Україна. Богдан Логвиненко буде говорити, чим живе його надпопулярний проект-експедиція Ukraїner. Про те, як воно - підкорювати Еверест, почуємо від Ірини Галай, першої українки, що піднялася на найвищу вершину світу. Автори блогу ПроПоходи поділяться умінням майстерно поєднувати блогінг та подорожі. Пьотр Горзела та Каміла Кєлар розкажуть, як роблять мандрівки природою так, що їхні блоги читають десятки тисяч поляків. Репортажист Богдан Кутєпов дотепно перекаже свою історію подорожі в Непал, де два роки тому знімав доволі курйозну евакуацію українців після землетрусу. Ведуча проекту “Європа за копійки” Марія Себова в деталях розповість, як подорожувати бюджетно, але цікаво. Мандрівник Євген Іхельзон пояснить, чому створити путівник - це набагато потрібніше, ніж створити тревел-блог.

Compass 2017 у Львові відбудеться 18 листопада. Старт - о 12 годині. Робочі мови конференції - українська та англійська. Синхронного перекладу не передбачено.

Конференція відбувається за підтримки готелю Ibis Styles, магазину Gorgany та інтернет-ресурсу Explorer Life.

Детальна інформація та контакти: compassfest.com

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин