Департамент економічного розвитку організовує школярам екскурсії на підприємства та заводи, аби популяризувати робітничу професію Романа Куць

Львівська міська рада організовує школярам навчальних закладів міста екскурсії на підприємства й заводи, з метою популяризації робітничої професії. Минулого тижня департамент економічного розвитку показав десятикласникам новітні технології та цікаві проекти на ТзОВ НВП «Техноваги».


«Діти просто обожнюють заглядати у дорослий світ. А що може бути привабливішим за поїздку на справжній завод? Адже за дверима прохідних ховається країна, яку ніхто ніколи не бачив.

Минулого тижня для учнів відкрило свої двері Науково-виробниче підприємство «Техноваги» - єдине підприємство в Україні, що є розробником та виробником ваг у діапазоні від лабораторних до вагонних.

Десятикласники СЗШ № 84 з цікавістю розглядали новий, сучасний завод, ознайомлювалися з новітніми технологіями та цікавими проектами. Сподіваємось, що уже в багатьох з них з’явилися плани щодо майбутньої професії та роботи», - зазначили в департаменті економічного розвитку

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин