Депутати ЛМР підтримали зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2018 рік». За словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, відповідні зміни запропоновані головними розпорядниками коштів, та погоджені профільними депутатськими комісіями. Ухвалу проголосовано із зауваженнями депутатської комісії фінансів і планування бюджету щодо врахування виділення 1 млн. грн для ремонту спортивного комплексу в Парку культури ім. Б. Хмельницького.


За словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, внесені зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2018 рік, сформовані відповідно до пропозицій головних розпорядників коштів в межах бюджетних призначень та погоджені на засіданнях комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики та комісії фінансів та планування бюджету.

«Ми пропонуємо схвалити зміни, які подали головні розпорядники коштів. Йде мова про технічні зміни: чи доповнення назв об’єктів, чи зміна головних розпорядників коштів. Окрім цього, пропонуємо розподілити 122 млн грн., а саме: виділити 100 млн. грн ЛК «АТП-1» на придбання 12-метрових автобусів, виділити 5 млн. грн ЛКП «Львівелектротранс», гуманітарному блоку освіти і охорони здоров’я виділити 13,5 млн грн, 1 млн. грн. виділити як поповнення статутного фонду ЛМКП «Львівводоканал», 800 тис. грн виділити для НСОУ «Пласт», 413 тис. грн для обгородження Монументу Слави, також виділити 1 млн. грн. для ремонту спортивного комплексу в Парку культури ім. Б. Хмельницького та для інших заходів», - доповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин