Депутати затвердили зміни до переліку видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова Ганна Пищула

Депутати Львівської міської ради затвердили ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова». За цю ухвалу проголосував 41 депутат.


Як повідомила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку, відповідно до цієї ухвали запропоновано перерозподілити кошти бюджету розвитку.

«Пропонуємо скерувати 5 млн. 700 тис. грн. на премію, разом з виплатою нарахувань працівникам наших ЛКП, які зараз працюють у складних умовах. Також ми передбачаємо виділити кошти на підігрів гарячого водопостачання, на оплату за електроенергію для ЛКП «Львівелектротранс», на встановлення загально будинкових лічильників тепло- і водопостачання. 40 млн. грн. передбачаємо на компенсацію на вивезення ТПВ. 3 млн. 200 тис. грн. передбачаємо на виконання об’єму робіт по Громадському бюджету.

 Додатково, за погодження з бюджетною комісією, запропонували внести зміни до фінансування робіт на вул. Холодній і на пішохідному переходу на вул. Головатого», - розповіла Ірина Кулинич.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин