«Горіховий дім» пропонує кейтеринг, 40% від прибутку якого скеровує для допомоги жінкам, що потрапили у складні життєві обставини Романа Куць

Соціальне підприємство «Горіховий дім» пропонує різні види послуг, які допомагають та фінансують Центри для жінок, що опинилися у кризових ситуаціях. У 2016 році завдяки програмі WNISEF підприємство отримало кредит на розвиток нового напрямку – кейтерингу.


Розвиток кейтерингу дозволяє бути найкращими з точки зору якості надання послуг та дають змогу підтримувати і розширювати соціальну складову підприємства – допомагати жінкам, які потрапили у складні життєві обставини. Люди, які замовляють кейтеринг у «Горіхового дому», стають благодійниками і долучаються до добрих справ, адже 40% від прибутку скеровується на фінансування Центру для жінок.

Детальніше: тел: 067 204 64 64; 095 106 21 99, e-mail: catering@walnut.house

Адреса: вул. Тобілевича, 8, м. Львів, 70918.

Довідка

«Горіховий дім» заснований ще у 2012 році як пекарня – соціальне підприємство, яке фінансує Центр для жінок, що опинилися у кризових ситуаціях. З 2016 року підприємство розпочало розвиток нового напрямку – кейтерингу.

Кейтеринг - галузь громадського харчування, пов'язана з наданням послуг на віддалених точках, що включає всі підприємства і служби, що надають підрядні послуги з організації харчування співробітників компаній і приватних осіб у приміщенні і на виїзному обслуговуванні, а також здійснюють обслуговування заходів різного призначення і роздрібний продаж готової кулінарної продукції. 

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин