«Хочемо вам подякувати, що ви маєте таке прекрасне місто, зберегли і далі зберігаєте історію Львова», - Тарик Ярилгач Романа Куць

Сьогодні, 16 листопада, відбулась зустріч міського голови Львова Андрій Садового з керівниками компанії «Онур» та із представниками керівного складу Турецького університету м. Орду. Під час зустрічі обговорили співпрацю у галузі вищої освіти, а саме можливість створення нових широких перспектив для усіх студентів.


«Ми вам дуже дякуємо за вашу гостинність, наш університет є відносно новий, ми існуємо тільки 11 років. У нас є 23 тис студентів, 12 факультетів, теж є коледжі у межах цього університету. Сьогодні ми вже провели перемовини з двома найбільшими університетами Львова. Компанія «Онур» зробила економічний міст між Україною і Туреччиною, а ми хочемо зробити академічний та культурний міст. Сьогодні ми підписали протокол співпраці між нашими університетами, але, сподіваємося, ця співпраця буде не тільки на паперах, але й буде на студентському й науковому рівнях. Хочемо вам подякувати, що ви маєте таке прекрасне місто, зберегли і далі зберігаєте історію Львова», - зазначив ректор університету м. Орду професор Тарик Ярилгач.

У межах зустрічі обговорили можливість партнерства міста Львова з містом Орду, а також майбутній візит делегації зі Львова в Туреччину для обговорення подальшої співпраці у галузі вищої освіти, зокрема у медицині, сільському господарстві, мистецтві.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин