ЛМР оголошує конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для сезонної торгівлі баштанними культурами Романа Куць

Львівська міська рада додатково оголошує конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для сезонної торгівлі баштанними культурами.


Оголошено конкурс, щоб визначити орендаря конструктивних елементів благоустрою для сезонної торгівлі баштанними культурами за адресами: вул. Городоцька - вул. Збиральна (9 кв.м.); вул. Дж.Вашингтона, 5-5а (8 кв.м.); вул. Новознесенська - вул. Ковельська (8 кв.м.); вул. Зелена, 284 (6 кв.м.); вул. Б.Хмельницького (на виїзді зі Львова, 12 кв.м.); вул. Величковського, 6-8 (між будинками) (12 кв.м.).

Для участі в конкурсі СПД-претенденту необхідно подати заяву у Центр надання адміністративних послуг міської ради до 15.07.2017 року.

До заяви в закритому конверті додаються:

1. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в Україні

2. Власна пропозиція оплати за оренду конструктивних елементів благоустрою, яка повинна бути вищою не менше ніж на 50% від місячної вартості, яка розраховується: оплата дорівнює початковій вартості (стартова ціна 200 грн. за 1 кв.м) на площу конструктивних елементів благоустрою місця реалізації баштанних культур, затверджених додатком 1 цього рішення.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися у відділ торгівлі та тендерної політики  за номером телефону 297-58-65 та 297-58-76.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин