«Львів показує принцип гармонійного розвитку у всіх галузях», - А. Садовий Романа Куць

Сьогодні міський голова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради, де підкреслив важливість залучення іноземних інвестицій у місто та державу, розповів про складну ситуацію з інвестором, який планує збудувати у Львові індустріальний парк, а також підсумував результати за 2016 рік у галузі економіки. 


До нас приїжджають люди, інвестують кошти, тобто є довіра. Залучати нові великі компанії дуже складно. Ми бачимо приклад компанії СТР, яка викупила землю, яка має велике бажання збудувати у Львові 30 нових виробництв, а це праця орієнтовно для 3 тис. людей, але ця компанія отримує перепони на державному рівні.

У Львові надзвичайно великий ріст у галузі ІТ (у середньому 20% в рік), де працює близько 20 тис. осіб. Також зараз ми переходимо до великого проекту співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, з Європейським інвестиційним банком по закупівлі нових автобусів, трамваїв, тролейбусів у додачу до тих, які ми вже закупили, і які себе якісно виправдовують.

Активно у Львові розвивається й харчова промисловість. Мені приємно, що масштаби цієї галузі та кількість працівників зростають. Також у нас розвивається легка промисловість, книгодрукування. Тобто Львів взагалі показує принцип гармонійного розвитку у всіх галузях», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин