Львівські комунальні підприємства вестимуть бухгалтерський облік за міжнародними стандартами Романа Куць

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення Про запровадження ведення бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами.


«З метою запровадження бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами, ми плануємо провести певні роботи і укласти договір на отримання консультацій про застосування міжнародної облікової політики бухгалтерського обліку на семи найбільших львівських комунальних підприємствах: АТП-1, ЛКП «Львівелектротранс», ЛМКП «Львівтеплоенерго», ЛКП «Залізничнетеплоенерго», ЛКП «Львівсвітло», ЛМКП «Львівводоканал». Це ми робимо для того, щоб у 2018 році могли привести все до міжнародних стандартів і почати працювати у напрямку управлінського обліку», - зазначила директор департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич.

«Кожне підприємство має мати відповідний рівень. Ви назвали великі наші підприємства, але, я думаю, нам потрібно поступово приступати до якісного обліку всіх ЛКП. Я б хотів, щоб цей стандарт, який сьогодні є у міжнародних компаніях, був у всіх комунальних підприємствах міста Львова», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Згідно з рішенням буде складено перелік львівських комунальних підприємств, які зобов’язані вести бухгалтерський облік, складати та подавати фінансову звітність і консолідовану фінансову звітність органам державної влади та іншим користувачам на їх вимогу у порядку, визначеному законодавством України, за міжнародними стандартами. Також, у межах прийнятого рішення, буде розроблено та затверджено облікову політику підприємств, план рахунків, форми звітів про прибутки та збитки. Для працівників львівських комунальних підприємств буде проведено навчання щодо ведення бухгалтерського та управлінського обліку за міжнародними стандартами.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин